موجودی و قیمت ها بروز است

خمیر دندان sensodin Mild Mint

موجود در انبار
+
قیمت مصرف‌کننده:
۱۷۰,۰۰۰ تومان
۱۵۵,۰۰۰ تومان
۹ ٪

اگر به خمیردندان‌های نعنایی علاقمند هستید اما تندی طعم نعناع در بسیاری از آن‌ها دندان‌ها و دهان شما را اذیت کرده و دچار سوزش و درد می‌کند، پیشنهاد می‌کنیم این محصول را امتحان کنید. سنسوداین در تولید این محصول خود شرایط دندان‌های حساس را به خوبی در نظر گرفته و یک خمیردندان خوشبو کننده و محافظتی ملایم را برای آن‌ها تولید کرده است. خرید خمیر دندان سنسوداین مدل خوشبوکننده نعنائی ملایم دندانهای حساس سنسوداین گزینه‌ای است که برای تازه کردن نفس و دهان و از بین رفتن بوی بد آن به شدت توصیه می‌شود.
ر فرمولاسیون این خمیردندان Sensodyne از 1450ppm سدیم فلوراید استفاده شده است. بنابراین می‌تواند میزان فلوراید مورد نیاز برای ترمیم و محافظت از مینای دندان را ارائه دهد. همچنین در محافظت از دندان‌ها در برابر پوسیدگی و ایجاد حفره نیز موثر است. توجه داشته باشید که داشتن دندان‌های حساس، یک مشکل کوتاه مدت و موقت نیست. بلکه یک وضعیت مداوم است که برای جلوگیری از بروز درد و ناراحتی ناشی از آن باید از مراقبت‌های روزانه و مداومی مانند این خمیردندان مرتب استفاده کرد.

نوشته ای پیدا نشد

درج امتیاز / نظر

'مشخصات، قیمت و خرید خمیر دندان sensodin Mild Mint با مدل ارزونیا'

مشخصات، قیمت و خرید خمیر دندان sensodin Mild Mint | ارزونیا

خرید اینترنتی خمیر دندان sensodin Mild Mint از ارزونیا

جهت خرید پستی لطفا خمیر دندان sensodin Mild Mint با شماره تلفن فروشگاه تماس بگیرید

پایین ترین قیمت خمیر دندان sensodin Mild Mint در فروشگاه اینترنتی ارزونیا با امکان خرید آنلاین و ارسال پستی آن با مدل و با گارانتی اصالت آن

مشخصات در ایران

قیمت انواع خمیر دندان sensodin Mild Mint در اینترنت و فروشگاه آنلاین ارزونیا

نمایندگی محصولات خمیر دندان sensodin Mild Mint در ایران